מרחבי פעילות

צוות המומחים של "קומפס אסטרטגיה" מעניק שירותים מקצועיים בשלושה תחומים מרכזיים:

הייעוץ האסטרטגי

האימון העסקי

מחקרי שווקים לחיזוי מגמות

הייעוץ האסטרטגי

זה שני עשורים שאנו מעניקים שירותי ייעוץ אסטרטגי לחברות עסקיות, ארגונים ציבוריים ועמותות מהמגזר השלישי, באופן שיאפשר להם לפתח אסטרטגיית צמיחה שתוביל ליתרון תחרותי בר קיימא.
הצורך בגיבוש המדיניות של הארגון לטווח הארוך וקביעת הדרכים למימושה, נדרשים להתאמה וזאת בשל השינויים בסביבה הארגונית והעסקית.
צוות הייעוץ שלנו מלווה את הנהלת הארגון בכל שלבי התהליך. החל מגיבוש החזון והמטרות, דרך עיצוב החלופות האפשריות ועד לבניית תכנית עבודה המפרטת את דרכי הביצוע למימוש מטרות אלו.  זאת תוך שאנחנו מציעים גם ליווי הצוות הניהולי במהלך יישומה והוצאתה של התכנית האסטרטגית אל הפועל.
חשיבות התהליך האסטרטגי היא בכך שנוצר בסיס מוצק, המאפשר לקבל החלטות מושכלות אודות המהלכים האסטרטגיים שיאפשרו את מימוש מטרות הארגון. זהו תהליך המגדיר את מצבו הנוכחי של הארגון, קובע לאן מעוניינים להגיע בשנים הקרובות ומהן דרכי הפעולה הטובות ביותר לצורך השגת המטרות והיעדים הארגוניים. על בסיס התכנית האסטרטגית מתבצע תהליך היישום.
זהו תהליך הדורש התמחות, מיומנות ומקצועיות ואלו חייבים להיות מלווים בערכים התואמים את אופי הארגון.

אנו מתמחים בחמישה עולמות תוכן מרכזיים:

אסטרטגיה עסקית

לחברות על מנת למקסם את הביצועים העסקיים ולהעניק תשואה גבוהה לבעלי העניין.

אסטרטגיה עירונית-אורבנית

לערים, קיבוצים ורשויות מקומיות בפיתוח אסטרטגיה יישובית שתגביר את כוח המשיכה של היישוב, הן בקרב תושבים והן בקרב גורמים כלכליים.

פיתוח ארגוני לעמותות וגופי מגזר שלישי

בדגש על הקמת תשתיות פילנתרופיות ופיתוח מקורות לגיוס משאבים לצורך מימוש מטרות העמותה.

הניהול התיירותי

הפעילות הניהולית התיירותית מתייחסת לתהליך הרחב של בניית המוצר על ידי הרשויות הציבוריות והמגזר הפרטי ופיתוח כל מערך האטרקציות, התשתיות והשירותים התיירותיים בהקשרם הכולל. שירותינו כוללים פיתוח חזון תיירותי יישובי או אזורי, בניית או סיוע למינהל התיירות המקומי בעיצוב אמירה תיירותית המבוססת על בניית נכסים תיירותיים, פיתוח אטרקציות אטרקטיביות חדשות ו/או העצמת מוקדי המשיכה הקיימים ובניית המותג בהקשר התיירותי.

מיתוג וניהול תדמית

המותג כשם שמעורר ציפייה לחוויה מסוימת והמבטיח תועלת ייחודית, מחייב תכנון ניהולי מתמשך המתבסס על משתנים רבים. תהליך המיתוג הינו מקצועי מאוד, מתפרס על פני כל מרחבי העשייה של הארגון ורגיש לשינויים. אנו מלוים את לקוחותינו בכל שלבי בניית המותג, העצמתו ושידורו לקהלים הרלבנטים.

האימון העסקי

הכשרה מקצועית ואישית היא תנאי הכרחי להצלחתו של מנהל ועובד בכל ארגון. הסביבה המשתנה תדיר, מחייבת התאמת הידע ועדכונו, באופן שיינתנו הכלים המתאימים להתמודד בהצלחה עם אתגרי השוק.

בתחום זה אנו מפעילים מגוון של ערוצי הכשרה מקצועית והעצמה אישית:

הרצאות מקצועיות

תורת המכירות, יזמות עסקית, ניהול אסטרטגי, סינרגיה צוותית, נאמנות לקוחות, התנהגות לקוחות, ניהול משא ומתן, מיומנויות שכנוע מכירתיות, חדשנות ניהולית, שיווק דיגיטלי, שירות, סקרי שוק, סטטיסטיקה עסקית.

הרצאות העשרה

מיתוג ומותג, התת מודע ככלי תקשורתי, חיזוי תמונת עתיד, רשת ביטחון, תקשורת בינאישית, ניהול זמן, יצירתיות אישית.

כנסים ופאנלים מקצועיים

הנחייה מקצועית, מלוטשת ורהוטה של כנסים, ימי עיון, סדנאות, תערוכות ופאנלים (מושבים נושאיים). בשפות עברית, אנגלית וערבית. הכנה קפדנית של הנושא הנדון, שילוב מסרים ארגוניים, סיוע בארגון סדר היום, הצגת דוברים, קטעי קישור מגוונים בהקשר הרלבנטי.

מנטורינג

ליווי מנהלים בתהליכי כניסתם לתפקיד ובמהלך עבודתם השוטפת, תוך שאנו מעניקים להם כלים ניהוליים עדכניים. בתהליך זה, לצד מיפוי המשימות הניהוליות והעברת ידע רחב בתחומי הניהול הרלבנטיים לבעל התפקיד, אנו גם בוחנים במשותף את היכולות האישיות של המנהל ומעצבים אותם בהתאמה לתפקיד אותו הוא נדרש למלא.

מחקרי שווקים לחיזוי מגמות

תהליך של איסוף מידע אודות השוק והסביבה בה פועל העסק או הארגון, תוך ניתוחו והסקת מסקנות על המגמות הצפויות בו. תהליך זה מבוסס על מתודולוגיות מובנות ושיטתיות ושימוש בשיטות סטטיסטיות מורכבות שמטרתם לצמצם סיכון עסקי או ארגוני, להעניק ודאות גבוהה יותר למהלכים שהארגון מבצע ולשמש ככלי תומך החלטה.

מחקר השוק מאפשר לזהות מראש הזדמנויות עסקיות או לחילופין לזהות מבעוד מועד בעיות שיווקיות העתידות להופיע, זאת באמצעות ניתוח מקיף של התנהגות הלקוחות.

אנו מבצעים סקרי שוק ומחקרים לצורך חיזוי תהליכים אלו, תוך שימוש בשיטות מחקריות שונות. במקרים רבים נשתמש בשתי מתודולוגיות מחקריות נבדלות בכדי לתקף את הממצאים באופן ברור ומדויק יותר. מחקרי השוק מטרתם לאפשר לארגון המקבל את שירותינו, יתרון יחסי רב וקדימות על פני המתחרים בחיזוי מהלכים צפויים של השוק, המתחרים והסביבה העסקית.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן